Oliwia Laszczyk na dłużej w ŁKS-ie Commercecon Łódź!

Oliwia Laszczyk przedłużyła swój kontrakt z ŁKS-em Commercecon Łódź. Osiemnastoletnia przyjmująca przez kolejny sezon bronić będzie biało-czerwono-białych barw.

Laszczyk została włączona w skład ówczesnych mistrzyń Polski przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu. Choć co prawda jej obecność w drużynie skupia się wyłącznie na trenowaniu ze starszymi koleżankami, to Oliwia robi postępy, które widać gołym okien!

Wraz z koleżankami z ŁKS Siatkówka Żeńska Szkoła Gortata Oliwia wywalczyła w ostatnim tygodniu 5 miejsce w Mistrzostwach Polski Juniorek. Ponadto, przyjmująca została MVP pierwszego spotkania turnieju z Elite Volley Kraków!

Nie wykluczone, że przedłużenie kontraktu z Oliwią może oznaczać mocniejsze postawienie na młode zawodniczki w sezonie 2020/21. Wiele wskazuje na to, że w Łodzi na kolejny sezon zostanie również Julita Piasecka, która miała zostać wypożyczona do SMS-u Szczyrk.

Oliwa jest jedną z ostatnich zawodniczek, które wzmocnią skład „Łódzkich Wiewiór: na nadchodzący sezon. Ostatnich nazwisk możemy spodziewać się w ciągu najbliższych dni!

Aktualna kadra ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2020/21:
Przyjmujące: Katarina Lazovic, Aleksandra Wójcik, Ann Kalandadze, Oliwia Laszczyk
Środkowe: Klaudia Alagierska, Joanna Pacak, Ivana Mrdak, ???
Rozgrywające: Aleksandra Pasznik, ???
Atakujące: Katarzyna Zaroślińska-Król, Agata Wawrzyńczyk
Libero: Krystyna Strasz, Magdalena Saad