Siatkówka

Oficjalnie. Sonia Stefanik dołącza do ŁKS Commercecon Łódź

Sonia Stefanik dołącza do ŁKS Commercecon Łódź. Utalentowana środkowa jest wychowanką Karpat Krosno i ma za sobą występy w Legionovii pod wodzą trenera Alessandro Chiappiniego.

Sonia rozpoczęła swoją siatkarską karierę w Karpat Krosno, a następnie rozwijała swoje umiejętności w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Szczyrku. Jej talent i praca zaowocowały również powołaniami do reprezentacji Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Po dołączeniu do drużyny Legionovii w 2021, Sonia miała możliwość trenować pod okiem trenera Chiappiniego, który określił ją jako jedną z najbardziej utalentowanych młodych środkowych w Polsce. Po przygodzie w ekipie z Legionowa, ta przeniosła się do Energi MKS Kalisz w trakcie sezonu 2022/2023. Teraz 21- letnia siatkarka dołącza do dziupli złotych Wiewiór, gdzie będzie bronić tytułu mistrza Polski.

Sonio! Witamy w biało-czerwono-białej rodzinie! Życzymy jak najwięcej sukcesów z Przeplatanką na piersi!

 

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119