Nie było łatwo, ale się udało! Łódzkie Wiewióry z drugim zwycięstwem w sezonie!

Po dość gładkim zwycięstwie w pierwszej kolejce mistrzynie Polski z ŁKS Commercecon Łódź jechały do Radomia jak po swoje. I choć Radomka postawiła twarde warunki, tak łodzianki zdołały wygrać spotkanie i dopisać sobie trzy kolejne punkty do ligowej tabeli.

Już pierwszy set przyniósł kibicom wiele emocji. Drużyna z Radomia wyszła na mecz z nastawieniem „bij mistrza”, dzięki czemu pierwsza odsłona piątkowego spotkania padła łupem gospodyń.

Od drugiego seta to już łodzianki kontrolowały przebieg spotkania. Na parkiecie brylowały Joanna Pacak, Monika Bociek, Ola Wójcik oraz Klaudia Alagierska, dzięki czemu to „Łódzkie Wiewióry” wygrały trzy kolejne sety do 22, 21 oraz 18 oraz całe spotkanie na dystansie czterech setów.

MVP spotkania, już po raz drugi w tym sezonie, została wybrana nowa zawodniczka ŁKS Commerecon Łódź – Katarina Lazovic. Dzięki potknięciu Chemika Police, łodzianki po dwóch kolejkach zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli!

Kolejny pojedynek mistrzyń Polski zaplanowany jest na najbliższą środę (23.10). Przeciwniczkami podopiecznych trenera Solarewicza będą siatkarki Grota Budowlanych Łódź, a więc pierwsze derby w tym sezonie przyjdzie nam oglądać bardzo szybko!