Mistrzynie Polski wracają do gry!

Po krótkiej przerwie w rozgrywkach Ligi Siatkówki Kobiet do gry wracają siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. W obozie łodzianek jest nadzieja na lepsze wyniki w drugiej rundzie sezonu.

W pierwszym tegorocznym meczu ligowym siatkarki ŁKS-u czeka pojedynek sąsiadów w tabeli. Drużyna Enea PTTS-u Piły plasuje się w ligowej tabeli tuż za łodziankami. Dotychczasowy bilans obu zespołów jest niemalże identyczny.

W sobotnim spotkaniu trener Marek Solarewicz będzie mógł skorzystać z usług nowej rozgrywającej – Valerii Caracuty.

Mistrzynie Polski w przerwie od rozgrywek nie próżnowały. Trener Solarewicz zdecydował się na dwa sparingi, które jego podopieczne pewnie wygrały. Daje to nadzieję na dobre rozegranie drugiej części sezonu, ale czy tak też się stanie?

Warto wspomnieć, iż w pierwszym spotkaniu obu zespołów górą okazały się pilczanki, które wygrały w Łodzi 3:1.  Mistrzynie Polski na pewno nie złożą jednak broni!