Dziewczyny lubią brąz. Czas na bój o brązowy medal TAURON Ligi

Po trzech niezwykle emocjonujących meczach z Developresem Rzeszów siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego odpadły z walki o złoty medal TAURON Ligi. Nic jednak nie jest stracone i już w sobotę ełkaesianki rozpoczną bój o zajęcie trzeciego miejsca na ligowym podium.

Trzy niezwykle emocjonujące mecze z Developresem Rzeszów nie przyniosły siatkarkom ŁKS-u wymarzonego awansu do finału TAURON Ligi. W bieżącym sezonie do zdobycia został jeszcze jednak brązowy medal, o który ełkaesianki zagrają z Radomką Radom. Wydaje się więc, że zajęcie trzeciego miejsca nie jest niemożliwe.

„Łódzkie Wiewióry” w sezonie zasadniczym na Radomkę sposób znalazły dwukrotnie – najpierw na wyjeździe ełkaesianki wgrały 3:1, żeby we własnej hali zwyciężyć 3:0. Oba te spotkania były w dodatku dość jednostronnymi widowiskami. Radomka jest jednak zespołem, który do rywalizacji w fazie play-off podchodził z drugiego miejsca w tabeli.

Początek pierwszej potyczki o brązowy medal TAURON Ligi zaplanowano na sobotę, na godzinę 17:40. Transmisję z meczu przeprowadzi stacja Polsat Sport.