Siatkówka

Katarzyna Zaroślińska-Król: Mam nadzieję, że ten turniej nam zaowocuje

Piękna przygoda ŁKS-u Commercecon z Ligą Mistrzyń co prawda dobiegła końca, jednak można z niej wyciągnąć wiele pozytywów. Podobnego zdania jest kapitan Katarzyna Zaroślińska-Król, która tuż po meczu z ASPTT Mulhouse udzieliła wywiadu Polsatowi Sport.

O braku awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzyń:
– Jest nam bardzo przykro. To są tylko dwa sety i gdybyśmy wcześniej wiedziały, to nie wiem co mogłybyśmy więcej zrobić. Na pewno zabrakło i jest nam przykro teraz po meczu. Jedyny plus, który możemy na ten moment znaleźć, to organizacja tego turnieju przez nasz klub, która stała na najwyższym światowym poziomie.

O ambicji i walce:
– Zawsze wychodzimy na boisko, żeby zostawić serducho, walczyć i zawsze chcemy zostawić serce dla kibiców, dla naszego klubu. I dla siebie też, więc myślę, że każda z nas ma duże serce do gry. 

O intensywności nadchodzących spotkań:
– Teraz zostało nam tylko skupienie się na naszej lidze. Teraz wszystkie mecze będą stały na wysokim poziomie i tak jak trener nam wspomniał – do końca ligi nie ma już łatwych meczów. Mam nadzieję, że pomimo zmęczenia ten turniej nam zaowocuje w lidze.

fot. Łukasz Żuchowski