Siatkówka

Hit w Lidze Mistrzyń! Łódzkie Wiewióry grają z Novarą

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego we wtorek powalczą o kolejne punkty w Lidze Mistrzyń. Do łódzkiej Sport Areny przyjedzie włoski zespół Igor Gorgonzola Novara. 

Podopieczne Marka Solarewicza po dwóch kolejkach są dość niespodziewanym liderem grupy C. Wiewióry pokonały dotychczas zawodniczki ze Stuttgartu i Jużnego (oba spotkania zakończyły się wygranymi po tie-breaku 3:2).

Rywal łodzianek wygrał pewnie pierwsze spotkanie z Ukrainkami 3:0, a w drugiej serii gier niespodziewanie uległ w Stuttgarcie 1:3. Takie wyniki sprawiły, że siatkarki z Włoch, z dorobkiem trzech punktów plasują się dopiero na trzecim miejscu w tabeli. Warto przypomnieć tu, że to właśnie włoszki są tryumfatorkami poprzedniej edycji Ligi Mistrzyń.

Stawką meczu, oprócz punktów do tabeli Ligi Mistrzyń, dla siatkarek ŁKS-u będzie również powrót do swojej optymalnej dyspozycji. Trzy ligowe porażki z rzędu na pewno nie są dobrym prognostykiem przed wtorkowym meczem, ale znając „Łódzkie Wiewióry”, żadna piłka nie będzie przez nie odpuszczona. To może zwiastować nam naprawdę niesamowite widowisko!

Bilety na to spotkanie można nabyć jeszcze we wtorek. Od 12 do 16 wejściówki dostępne będą w kasach piłkarskich przy Al. Unii Lubelskiej 2. Po godzinie 16:15 bilety trafią do kas Łódź Sport Areny. Wejściówki cały czas nabywać można na stornie sportarena.makis.pl