Siatkówka

Dwie „Wiewióry” rozpoczną przygotowania do Mistrzostw Świata!

Trener Stefano Lavarini podał dzisiaj listę piętnastu zawodniczek, które rozpoczną przygotowania do FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej kobiet, które odbędą się w Polsce i Holandii. Wśród powołanych znalazły się dwie ełkaesianki – Kamila Witkowska i Klaudia Alagierska.

Kadra kobiet w piłce siatkowej rozpoczyna przygotowania do Mistrzostw Świata, które zorganizują wspólnie Polska i Holandia. Jednym z miast-gospodarzy tego turnieju znalazła się Łódź, ale naturalnie nie zabrakło też reprezentantek ŁKS-u, które przygotowują się do gry w tym turnieju.

Trener Stefano Lavarini podał dzisiaj piętnastoosobową listę zawodniczek, które rozpoczną przygotowania do Mistrzostw Świata. „Wiewióry” w reprezentacji Polski reprezentować będą środkowe Kamila Witkowska Klaudia Alagierska. W kadrze znalazła się także łączona z ŁKS-em Zuzanna Górecka.

Pełna lista powołanych na Mistrzostwa Świata:

Rozgrywające:

Katarzyna Wenerska
Joanna Wołosz

Środkowe:

Klaudia Alagierska
Agnieszka Kąkolewska
Anna Stencel
Kamila Witkowska

Przyjmujące:

Martyna Czyrniańska
Zuzanna Górecka
Martyna Łukasik
Olivia Różański
Weronika Szlagowska

Atakujące:

Monika Gałkowska
Magdalena Stysiak

Libero:

Maria Stenzel
Aleksandra Szczygłowska

Fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119