Bilety na mecz ze Skrą już w sprzedaży

Po wygranej w Tychach czas pójść za ciosem i w sobotę wywalczyć pierwsze zwycięstwo na w pełni otwartym Stadionie Króla! Właśnie rusza sprzedaż biletów na sobotnie spotkanie ŁKS-u ze Skrą Częstochowa. Poza samym meczem, od godziny 13 na ełkaesiaków czekać będzie specjalny rodzinny piknik z okazji 599. urodzin Łodzi.

Sprzedaż biletów na mecz ze Skrą Częstochowa rozpocznie się dzisiaj, we wtorek o godzinie 12:00 za pośrednictwem Internetu. Bilety stacjonarnie będzie można zakupić od środy w kasach przy al. Unii (możliwość płatności kartą oraz gotówką).

Choć sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 15:00, na ełkaesiaków już od godziny 13:00 będą czekać atrakcje, przygotowane w ramach pikniku z okazji 599. urodzin Łodzi. Odbędzie się on w strefie za kasami przy al. Unii, obok Stadionu Króla, a wstęp na niego będzie bezpłatny. Na gości czekać będą m.in strefa R-Gol z boiskami i animacjami, strefa Forbet z boiskami, grą FIFA, dmuchańcem do celności, catering zapewniany przez firmę Pan Grill oraz Browar Staropolski, wizyta legend ŁKS-u czy wielki urodzinowy tort dla najmłodszych uczestników imprezy.

Harmonogram sprzedaży w kasach przy al. Unii

• Środa (27 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
  • Czwartek (28 lipca) | godz. 15.00 – 19.00
  • Piątek (29 lipca) | godz. 10.00 – 19.00