Siatkówka

Czwartek z Pucharem Polski! Zapowiedź spotkania z MKS-em Kalisz

Przed nami ćwierćfinał Pucharu Polski, w którym siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają o uczestnictwo w najlepszej czwórce z KKS-em Kalisz. Początek spotkania o godzinie 18:00 w Sport Arenie im. Józefa „Ziuny” Żylińskiego. 

Ostatnia porażka z Chemikiem Police 1:3 mogła spowodować wiele niewiadomych przed najbliższym spotkaniem z KKS-em, jednak bezwątpienia dla Wiewiór będzie, to doskonała szansa do odbudowy. W końcu ełkaesianki są jednym z faworytów do wygrania Pucharu, więc takie spotkania jak te, trzeba pewnie wygrywać. 

Rywalki z Klisza mimo tego nie będą chciały oddać łatwo skóry. Dla nich to też okazja do sprawienia sensacji, w końcu nie mają nic do stracenia. Celem klubu jest dostanie się do play-offów w Tauron Lidze (obecnie zajmują 8. miejsce, ostatnie dające możliwość zgarnia w dalszej fazie grania o mistrzostwo Polski). Do rywalizacji obu tych ekip, doszło już w tym sezonie. Było to w ramach 9. kolejki Tauron Ligi, wtedy to ŁKS pewnie triumfował w Kaliszu 3:0.

Jak będzie teraz? Początek spotkania o godzinie 18:00 w Sport Arenie. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119