Trzeci z czwartym. Ełkaesianki jadą do Radomia

Po zanotowaniu trzech kolejnych zwycięstw nastroje w ekipie ŁKS-u Commercecon Łódź mogą być jedynie dobre. W czwartek postarają się zepsuć je siatkarki z Radomia, z którymi Ełkaesianki zagrają już pod wodzą nowego-starego trenera.

Wydaje się, że demony słabego początku sezonu już dawno opuściły ŁKS Commercecon Łódź. Łodzianki od kilku spotkań są na fali wznoszącej, co potwierdziły najpierw w Europie, a później na polskim podwórku.

Radomka Radom to bez wątpienia jedno z największych zaskoczeń tego sezonu. Radomianki dość szybko wbiły się do ligowej czołówki, utrzymując się w niej po dziś. Na dziewięć rozegranych spotkań Radomka wygrała aż siedem, co dało jej 21 punktów i trzecie miejsce w ligowej stawce.

Do czwartkowego spotkania Ełkaesianki podejdą już pod wodzą nowego-starego trenera – Michala Maska. Słowak powrócił za stery „Łódzkich Wiewiór” w miniony wtorek i od razu wskakuje na głęboką wodę.

Początek spotkania trzeciej i czwartej drużyny TAURON Ligi zaplanowano na godzinę 17:30. Bezpłatną transmisję będzie można śledzić za pomocą Ipli.

fot. ŁKS Commercecon Łódź