Klaudia Gajewska żegna się z ŁKS-em

W barwach ŁKS-u występowała na parkietach trzech poziomów rozgrywkowych. Dziś jednak ta przygoda się kończy – Klaudia Gajewska żegna się z ŁKS-em Commercecon Łódź.

Na co dzień zawodniczka sekcji siatkówki. Weekendami kibicka, taka jak każdy z nas. Klaudię spotkać można było na meczach domowych oraz wyjazdowych „Rycerzy Wiosny”. To się zapewne nie zmieni, choć środkowa z pewnością przeniesie się do innego miasta.

Z ŁKS-em Klaudia występowała najpierw w drugiej, a później w pierwszej lidze. Po krótkiej przerwie dwa lata temu wróciła już do klubu siatkarskiej elity, po czym przyczyniła się do zdobycia dwóch medali mistrzostw Polski, w tym tego najważniejszego – złotego.
– Każdy czas spędzony w ŁKS-ie wspominam bardzo dobrze. W związku z tym, że mam te trzy litery wpisane już w DNA każdy sezon jest wyjątkowy – podkreśliła Klaudia – Ale faktycznie te dwa ostatnie owocowały w mega sukcesy, których nigdy w życiu bym się nie spodziewała.

Dwa ostatnie sezony zaowocowały wieloma przyjemnymi wspomnieniami. Środkowa wyróżnia jednak dwie, szczególne dla niej chwile
– Myślę że najbardziej w pamięci utkwił mi trzeci mecz finałowy sezonu 2018/19. Zwycięstwo i cała euforia związana z hasłem „JESTEŚMY MISTRZEM POLSKI”. Chociaż muszę również przyznać, że „występ”naszych kibiców w tamtym sezonie na meczu wyjazdowym we Włoszech wywarł na mnie mega wrażenie. Zrobili tam naprawdę kawał dobrej roboty, moim zdaniem na skalę europejską.

Klaudia, dziękujemy za wspólne chwile na parkiecie. Powodzenia i do zobaczenia!

Aktualna kadra ŁKS-u Commercecon Łódź na sezon 2020/21:
Przyjmujące: Katarina Lazovic, Julita Piasecka, Oliwia Laszczyk, Aleksandra Wójcik, ???
Środkowe: Klaudia Alagierska, Joanna Pacak, Ivana Mrdak, ???
Rozgrywające: Aleksandra Pasznik, ???
Atakujące: Katarzyna Zaroślińska-Król, ???
Libero: Krystyna Strasz, ???