Siatkówka

Czas na rehabilitację! Siatkarki grają z liderem

Zaledwie cztery dni po boleśnie przegranych derbach Łodzi siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź udadzą się do Rzeszowa na arcytrudny mecz. Rywalkami Łódzkich Wiewiór będą niepokonane liderki tabeli.

Przegrane 1:3 derby Łodzi to już przeszłość. Po tygodniowej kwarantannie i wypadnięciu z rytmu meczowego gra siatkarek Łódzkiego Klubu Sportowego nie wyglądała co prawda najlepiej, ale miejmy nadzieję, że to jedynie efekt braku grania. Ale czy po takim meczu może być lepsza okazja na rehabilitację, niż mecz z liderem tabeli?

No właśnie – liderem. Można powiedzieć, że dość niespodziewanie DeveloPres Rzeszów przejął pałeczkę po Chemiku Police i od początku sezonu nie ma sobie równych. Wicemistrzynie Polski wygrały jak dotąd komplet sześciu spotkań tracąc przy tym zaledwie trzy sety. Bezdyskusyjnie będzie to najtrudniejszy w tym sezonie rywal, z jakim przyjdzie zmierzyć się podopiecznym Giuseppe Cuccariniego.

Asem w biało-czerwono-białej talii może być jednak Katarzyna Zaroślińska-Król. Obecna kapitan ŁKS-u jeszcze w poprzednim sezonie przywdziewała koszulkę ekipy z Rzeszowa. Przekornie można powiedzieć, że to właśnie łódzka atakująca powinna mieć najlepszy patent na swoje byłe koleżanki. Ale czy tak będzie? O tym przekonamy się już jutro po 20:30, kiedy to rozpocznie się spotkanie.

Transmisję z piątkowego starcia drugiej z trzecią drużyną poprzedniego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119