Znamy sędziego meczu z Chrobrym Głogów

Sylwester Rasmus poprowadzi najbliższe spotkanie Łódzkiego Klubu Sportowego z Chrobrym Głogów w ramach 11. kolejki Fortuna 1 Ligi. Dla arbitra z Kończewic będzie to trzeci mecz w karierze z udziałem biało-czerwono-białych.

Asystentami arbitra głównego będą Jakub Winkler i Bolesław Rosa, z kolei zaś funkcję sędziego technicznego będzie sprawował Mateusz Jenda.

Doświadczony sędzia w tym sezonie był rozjemcą czterech spotkań na poziomie Fortuna I ligi oraz jednego w Totolotek Pucharze Polski. Pokazał w nich 18 żółtych kartek i podyktował jeden rzut karny.

Sezonie 2018/19 Rasmus prowadził dwa spotkania ełkaesiaków w I lidze, z Odrą Opole (5:1) i Garbarnią Kraków (2:3). Były to dwa jedyne mecze z udziałem ŁKS, które sędziował ten arbiter w swojej karierze.

Historia meczów z udziałem ŁKS-u prowadzonych przez Sylwestra Rasmusa:

Bilans: 1 wygrana, 1 porażka. Bramki: 7:4 na korzyść ŁKS

Sezon 2018/19