Siatkówka

Czarny weekend. ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0:3

Siatkarki Łódzkiego Klubu Sportowego przegrały w ramach 3. kolejki Tauron Ligi z BKS-em Bielsko-biała 0:3. Forma Wiewiór pozostawia wiele do życzenia, jednak mamy nadzieję, że już w środę w Superpucharze dyspozycja, będzie o wiele lepsza.

Pierwszy set można śmiało opisać jako walka punkt za punkt. Rywalki bardzo dobrze się prezentowały, a Wiewióry miały ogromny problem z atakiem oraz blokiem. Te nie mogły wypracować sobie żadnej przewagi, a set był na dużym styku. Wynik 31:33, był tego doskonałym dowodem ponieważ kilkukrotnie każda z drużyn miała piłki setowe. Koniec końców lepszy okazał się jednak BKS.

Drugi set był już zdecydowanie lepszy. Siatkarki zaczęły grać skuteczniej, a zdobycz punktowa z przebiegiem gry zwiększała się, zostawiając rywalki w tyle. Podopieczne Bartłomiej Piekarczyk jednak nie poddały się i walczyły, aby odrobić stratę. ŁKS gdy poczuł oddech rywalek stał się nerwowy, a to zemściło się. Bielszczanki wykorzystały, to skrupulatnie, wygrywając drugi set 25:23

Ostatni set był kontynuacją dobrej gry BKS-u Bielsko-Biała. Ełkaesianki były apatyczne, gra nie napawała optymizmem. Wiewióry próbowały wielokrotnie odwrócić los tego seta, jednak rywalki nie dały za wygraną. Do cudu nie doszło, a ŁKS zanotował drugą porażkę w tym sezonie.

ŁKS Commercecon Łódź – BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała 0:3
(31:33; 23:25; 21:25)

Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119