Rusza sprzedaż biletów na siatkarskie derby Łodzi!

Już w niedzielę dojdzie do drugich w tym sezonie siatkarskich derbów Łodzi. Bilety na to spotkanie dostępne będą do nabycia od wtorku w Sklepie Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego.

Gospodyniami niedzielnych derbów będą Grot Budowlane. Z tego powodu kibice ŁKS-u w Łódź Sport Arenie będą formalnie gośćmi, z czym wiąże się nieco trudniejsza niż zazwyczaj procedura zakupu biletu.

Wejściówki dostępne będą od wtorku (01.03) w Sklepie Kibiców ŁKS aż do wyczerpania nakładu. Co ważne – za bilety płacić można jedynie gotówką! Cena biletu to 25 zł (bez podziału na normalny i ulgowy).

Przy okazji zakupu wejściówki na derby przypominamy o prowadzonej przez SK ŁKS oraz wszystkie sekcje Łódzkiego Klubu Sportowego zbiórce darów dla Ukraińców – SZCZEGÓŁY.