Drugi mecz z Chemikiem, drugie zwycięstwo?

Już w sobotę siatkarki ŁKS-u zmierzą się z Chemikiem Police. Tym razem jednak, w przeciwieństwie do pierwszego meczu w sezonie, policzanki będą innym, dużo groźniejszym rywalem.

Zarówno siatkarki ŁKS-u, jak i Chemika Police w ten sezon nie weszły najlepiej. Kilka drobnych dotknięć spowodowało, że obie ekipy grały nieco poniżej swoich możliwości. Szybciej z tego letargu wyszły „Łódzkie Wiewióry”, które wcześniej znalazły swoją formę i w październiku pokonały policzanki 3:0.

Podczas drugiego w tym sezonie spotkania obu ekip nie będzie już jednak tak łatwo. Mistrzynie Polski złapały swój w miarę optymalny rytm i od zakończenia pierwszego turnieju fazy grupowej ogrywają niemalże wszystkich. Sęk jednak w tym, że większość spotkań kończy się rozstrzygnięciami w tie-breaku. Tutaj swojej szansy mogą upatrywać łodzianki.

Ełkaesianki jednak w swoich ostatnich meczach nie biorą jeńców i choć grały co prawda z dołem ligowej stawki, to nie męczyły się zbytnio. To może powodować, że starcie z Chemikiem Police będzie naprawdę ciekawym widowiskiem!

Początek meczu w Policach zaplanowano na dzisiaj (sobota), na godzinę 20:30. Transmisję ze spotkania przeprowadzi stacja Polsat Sport.

fot. ŁKS Commercecon Łódź