Cennik biletów i karnetów na mecze ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2020/21

W czwartek rozpocznie się sprzedaż karnetów na mecze ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2020/21. Przez pierwszy tydzień możliwość rezerwacji miejsca na nadchodzące rozgrywki TAURON Ligi otrzymają osoby, które posiadały karnet w poprzednim sezonie.

Mamy wielką nadzieję, że sezon 2020/2021 uda nam się, przy zachowaniu środków ostrożności, rozegrać w całości. Dlatego przewidzieliśmy również bonus dla posiadaczy karnetów – w cenie macie również fazę play-off.

Część z Was niestety będzie musiała wybrać nowe miejsca w sezonie 2020/2021, ponieważ ze względu na regulacje związane z obecnością kibiców, co drugie miejsce w hali będzie niedostępne (forma szachownicy). Na chwilę obecną nie będziemy mogli również udostępnić w sprzedaży dolnej trybuny po stronie sektorów A. Dolne trybuny będą rozsunięte jedynie po stronie C, czyli tzw. sektorów dopingujących.

Karnety można zakupić w internetowym systemie https://sportarena.makis.pl oraz w centrum biletów Atlas Areny. Do sprzedaży trafi 500 karnetów. Oczywiście wszyscy musimy mieć na uwadze, że regulacje związane z obecnością kibiców na trybunach mogą ulec zmianie z dnia na dzień. Trzymamy wszyscy kciuki, aby mogło nas być w hali Łódź Sport Arena jak najwięcej!