Bilety na mecz z Pałacem Bydgoszcz już w sprzedaży!

Dla kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego zapowiada się emocjonujący weekend. Jeszcze przed niedzielnymi derbami, w sobotę „Wiewióry” rozegrają pierwsze w tym sezonie spotkanie domowe w TAURON Lidze. Bilety na to spotkanie można nabywać od dzisiaj, aż do dnia meczowego.

W otwartej sprzedaży znajduje się aktualnie około 750 wejściówek na sobotni mecz. Te można nabywać zarówno internetowo (na stronie sportarena.makis.pl) oraz stacjonarnie w kasie Sport Areny (możliwe jedynie w piątek, 22 października, w godzinach 8:00 – 16:00). Z przyczyn niezależnych od klubu, sprzedaż stacjonarna nie będzie otwarta w środę oraz czwartek.

Ceny biletów na wszystkie sektory – 10 złotych (ulgowy), 20 złotych (normalny). W dalszym ciągu można również zakupić karnety na domowe mecze Łódzkich Wiewiór w sezonie 2021/22.