Betclic 1. LigaNewsPiłka Nożna

Znamy termin zaległego meczu z Puszczą!

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego do wiosennych rozgrywek Fortuna 1. Ligi przystępują z jednym zaległym spotkaniem, które pierwotnie miało być ich ostatnim meczem w 2021 roku. Mowa o domowym meczu z Puszczą Niepołomice, którego nowy termin został wyznaczony na środę 9 marca. Oznacza to, że na przestrzeni tygodnia ełkaesiacy trzykrotnie zagrają na Stadionie Króla!

Biało-czerwono-biali już na starcie wiosennych zmagań będą mieli szansę nadrobić zaległości względem najlepszej czwórki w tabeli, gdyż rozegrają swoje zaległe spotkanie z Puszczą Niepołomice. Mecz, który pierwotnie miał być ostatnim, jaki jesienią zagrają „Rycerze Wiosny” ostatecznie nie doszedł do skutku, gdyż został przełożony na prośbę rywala (wielu niepołomiczan było wyłączonych z gry przez COVID).

Początkowo zakładano, że ełkaesiacy zaległe spotkanie rozegrają podobnie, jak w zeszłym roku z GKS-em Tychy, czyli tydzień przed startem rozgrywek ligowych. Ostatecznie wybrano inne rozwiązanie – łodzianie odrobią swoje zaległości z Puszczą w środę 9 marca (pierwszy gwizdek o godzinie 18). Mecz odbędzie się zgodnie z planem na stadionie im. Władysława Króla.

Wyznaczenie takiego terminu na odrabianie zaległego meczu z niepołomiczanami oznacza, że w przeciągu tygodnia ełkaesiacy rozegrają trzy mecze przed własną publicznością. W pierwszy weekend marca na Stadionie Króla „Rycerze Wiosny” zmierzą się z Koroną Kielce, następnie zagrają wspomniany mecz z Puszczą, a na koniec tego mini-maratonu podejmą Stomil Olsztyn.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119