Fortuna 1. LigaOcenyPiłka Nożna

Oceny po meczu z Resovią

„Rycerze Wiosny” podnieśli się po porażce ze Stomilem Olsztyn, wygrywając na wyjeździe z Resovią. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ocenami pomeczowymi.

Marek Kozioł: Miał mało do powiedzenia przy samobójczym trafieniu Koprowskiego. Zaliczył jedno dosyć pewne wyjście przed pole karne, natomiast drugie, gdzie skończył wybijając piłkę na prawym skrzydle, dość szczęśliwie zakończyło się bez bramki. Mimo tego, solidny mecz golkipera ŁKS-u

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,10

Mateusz Bąkowicz: Dobrze grał w defensywie, dość aktywny, choć nieskutecznie, w ofensywie. Zaliczył wejście w pole karne, gdzie mógł pokusić się o bramkę, gorzej z dośrodkowaniami.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 5,06

Maciej Dąbrowski: Powrót doświadczonego stopera do składu w dobrym stylu. Pewniak w obronie, kilkukrotnie sam zabierał się z piłką nawet na połowę rywala.

Ocena: 7

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 6,09

Oskar Koprowski: Do momentu samobójczego trafienia rozgrywał naprawdę solidne zawody. Bramka dość kuriozalna, jednak możliwa raz na kilkanaście spotkań, szczególnie w przypadku zawodnika, dla którego jest to pierwszy sezon na poziomie I Ligi

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,60

Bartosz Szeliga: Dobry mecz w wykonaniu tego bocznego defensora. Nie popełniał błędów w obronie, starał się dorzucić coś „ekstra” w ofensywie.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,16

Maksymilian Rozwandowicz: Powrót kapitana do składu teoretycznie pomyślny, bo mecz wygrany, a sam zainicjował kontrę, po której padła jedna z bramek. Poza tym, jednak wiele niedokładności przy piłce, nie wprowadzał spokoju w środku pola.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,29

Michał Trąbka: Niezbyt widoczny w ofensywie, ale często wykonywał „brudną robotę” za plecami Pirulo. Zabrakło jednak większych akcentów w ataku.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,47

Pirulo: Wspaniale odblokował się Hiszpan! Dwie pierwsze bramki od czasu derbów – tym razem, w przeciwieństwie do poprzednich spotkań, nie bał się uderzać po długim słupku. Dobre wyczucie tempa akcji, kiedy dobijał strzał Wolskiego.

Ocena: 8

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,82

⭐️ Zawodnik meczu według ŁKSFANS

Javi Moreno: Najlepszą recenzję jego występu stanowi fakt, że w przerwie opuścił boisko.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,60

Maciej Wolski: Można ganić go za nieskuteczność w sytuacji jeden na jednego z bramkarzem, na szczęście czuwał Pirulo. Poza tym dokładał jednak od siebie sporo „wybiegania”, starał się angażować w defensywę i pomagać bocznym obrońcom, a po chwili sprintem przemieszczać się w okolice pola karnego rywali.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,43

Samu Corral: W Rzeszowie bez bramki, ale za to z ładną asystą – brakowało takich prostopadłych zagrań między obrońcami w ofensywie ŁKS-u. Powinien mieć także drugą asystę na koncie przy sytuacji Wolskiego, tu jednak musiał dogrywać Pirulo. Na minus to, że wciąż nie ma żadnego trafienia na koncie, a miał sytuację, w której mógł pokusić się o bramkę.

Ocena: 6

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 3,17

Piotr Janczukowicz: Pozytywne wejście z ławki i zastąpienie Moreno na boisku w drugiej połowie. Zagrał zdecydowanie lepsze zawody niż Hiszpan.

Ocena: 5

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,58

Ricardinho: Brakowało od tak doświadczonego zawodnika mocniejszego impulsu do gry drużyny po wejściu z ławki, w niekorzystnie układającej się sytuacji boiskowej ŁKS-u.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,0

Mateusz Kowalczyk: Dostał od trenera ponad 10 minut. Nie miał wielu okazji do wykazania się, jednak dla młodego zawodnika każde minuty na boiskach I Ligi są cenne.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,25

Jan Kuźma: Wszedł z ławki w końcówce meczu aby zabezpieczyć środek pola i defensywę ŁKS-u. Łodzianie dowieźli prowadzenie do końca – misja wykonana.

Ocena: 4

Średnia ocen ŁKSFANS w sezonie 2021/22: 4,0

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119