Znamy pełny skład Fortuna 1 Ligi w sezonie 2020/21!

W piątkowe popołudnie odbyły się ostatnie mecze barażowe o wejście kolejno do 1 ligi oraz ekstraklasy. Po ich zakończeniu poznaliśmy już wszystkich przeciwników ŁKS-u w nadchodzącym sezonie!

Pierwsze rozstrzygnięte baraże to te, o awans do Fortuna 1 Ligi. O promocję z trzeciego na drugi szczebel rozgrywkowy walczyły Bytovia Bytów, GKS Katowice, Stal Rzeszów oraz Resovia. Z wyścigu o awans na etapie półfinałów odpadła Bytovia oraz katowicki GKS. W wielkim finale lepsza od swoich lokalnych rywali okazała się Resovia i to właśnie ten klub zasili szeregi Fortuna 1 Ligi w nadchodzącej kampanii.

O możliwość gry w elicie i wyrwanie się z 1 ligi rywalizowały natomiast Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica, Radomiak Radom oraz Warta Poznań. Najlepsi okazali się być piłkarze z Wielkopolski, dzięki czemu to właśnie oni zagrają w następnym sezonie szczebel wyżej. Tym samym ostatnimi rywalami ŁKS-u zostali Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica oraz Radomiak Radom.

Znamy więc już pełen skład, 18 zespołów, który w nadchodzącym sezonie zmierzy się w Fortuna 1 Lidze. Jedyne na co pozostaje nam teraz czekać, to terminarz i pierwszy gwizdek w nowych rozgrywkach!

Skład zespołów w rozgrywkach Fortuna I ligi w sezonie 2020/21:
1. ŁKS Łódź
2. Arka Gdynia
3. Korona Kielce
4. Chrobry Głogów
5. Puszcza Niepołomice
6. GKS Tychy
7. Stomil Olsztyn
8. Zagłębie Sosnowiec
9. Sandecja Nowy Sącz
10. Odra Opole
11. GKS 1962 Jastrzębie
12. GKS Bełchatów
13. Widzew
14. Górnik Łęczna
15. Resovia
16. Miedź Legnica
17. Radomiak Radom
18. Bruk-Bet Termalica Nieciecza