Znamy pełny skład Fortuna 1 Ligi w sezonie 2020/21!

W piątkowe popołudnie odbyły się ostatnie mecze barażowe o wejście kolejno do 1 ligi oraz ekstraklasy. Po ich zakończeniu poznaliśmy już wszystkich przeciwników ŁKS-u w nadchodzącym sezonie!

Pierwsze rozstrzygnięte baraże to te, o awans do Fortuna 1 Ligi. O promocję z trzeciego na drugi szczebel rozgrywkowy walczyły Bytovia Bytów, GKS Katowice, Stal Rzeszów oraz Resovia. Z wyścigu o awans na etapie półfinałów odpadła Bytovia oraz katowicki GKS. W wielkim finale lepsza od swoich lokalnych rywali okazała się Resovia i to właśnie ten klub zasili szeregi Fortuna 1 Ligi w nadchodzącej kampanii.

O możliwość gry w elicie i wyrwanie się z 1 ligi rywalizowały natomiast Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica, Radomiak Radom oraz Warta Poznań. Najlepsi okazali się być piłkarze z Wielkopolski, dzięki czemu to właśnie oni zagrają w następnym sezonie szczebel wyżej. Tym samym ostatnimi rywalami ŁKS-u zostali Miedź Legnica, Bruk-Bet Termalica oraz Radomiak Radom.

Znamy więc już pełen skład, 18 zespołów, który w nadchodzącym sezonie zmierzy się w Fortuna 1 Lidze. Jedyne na co pozostaje nam teraz czekać, to terminarz i pierwszy gwizdek w nowych rozgrywkach!

Skład zespołów w rozgrywkach Fortuna I ligi w sezonie 2020/21:
1. ŁKS Łódź
2. Arka Gdynia