Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Krzysztof Drzazga jednak nie dla ŁKS-u!

Transfer Drzazgi do ŁKS-u miał być już kwestią formalności. Jak się jednak okazało, doniesienia Przeglądu Sportowego się nie sprawdziły, a Krzysztof Drzazga zamiast trafić do Łodzi, trafił do ligowego rywala z Legnicy.

Jeszcze wczoraj Łukasz Grabowski z Przeglądu Sportowego informował o ostatnich formalnościach przy transferze Krzysztofa Drzazgi do ŁKS-u. Kąśliwy rynek transferowy spłatał jednak figla, przez co „Dżaga” podpisał kontrakt z innym pierwszoligowcem – Miedzią Legnica.

Dwudziestopięciolatek został dziś zaprezentowany w barwach legnickiego klubu, a to oznacza, że będzie rywalem Rycerzy Wiosny w najbliższym sezonie. Z nowym pracodawcą Drzazga podpisał dwuletni kontrakt.

Foto: Miedź Legnica


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119