Piłka Nożna

Znamy numery na koszulkach debiutantów w zespole ŁKS!

Podczas niedzielnego spotkania w Pucharze Polski ze Śląskiem Wrocław trzech nowych piłkarzy Łódzkiego Klubu Sportowego zaprezentowało numery z którymi będą występować na koszulkach w sezonie 2020/21.

Jakub Tosik przejął numer „24”, który w poprzednim sezonie należał do Mieszko Lorenca. Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti będzie grał z „osiemnastką”, a Piotr Gryszkiewicz odziedziczył „czwórkę”, z którą w ostatnich latach grał Artur Bogusz.

Historia numerów nowych piłkarzy ŁKS:

24 – (Jakub Tosik) – Wcześniej: Mieszko Lorenc, Kamil Juraszek, Kamil Poźniak, Wołodja Papikjan, Piotr Wieczorek, Wojciech Mordzakowski, Cezary Wilk.

18 – (Kelechukwu Ebenezer Ibe-Torti) – Wcześniej: Piotr Pyrdoł, Bartosz Waleńcik, Szymon Salski.

4 – (Piotr Gryszkiewicz) – Wcześniej: Artur Bogusz, Tomasz Margol, Oskar Koprowski, Marcin Kacela, Michał Żółtowski, Cezary Książek, Wojciech Łobodziński, Tomasz Nowak, Dariusz Jackiewicz, Dejan Ognjanović, Tarik Cerić, Mariusz Magiera.

Klub nie podał jeszcze informacji jakie numery na koszulkach będą nosić pozostali piłkarze, którzy trafili do ŁKS-u w tym okienku transferowym. Mowa tutaj o Marcelu Wszołku, Michale Kocie i Mateuszu Bąkowiczu.

Foto: Łukasz Żuchowski