Piłka Nożna

Zawodnicy drugoligowych rezerw rozpoczną przygotowania z pierwszą drużyną!

Po przerwie świątecznej czas wrócić do treningów. Przygotowania do piłkarskiej wiosny z pierwszą drużyną rozpoczną zawodnicy z drugoligowych rezerw, a wśród nich znajdzie się Jan Łabędzki!

Jak poinformował Marcin Pogorzała w rozmowie z Dziennikiem Łódzkim, w najbliższy poniedziałek zespół Piotra Stokowca wróci do treningów. W zajęciach z pierwszą drużyną weźmie udział Oskar Koprowski oraz młodzieżowcy Antoni Młynarczyk (dwa mecze w PKO BP Ekstraklasie), Jędrzej Zając (dwa mecze w PKO BP Ekstraklasie i jedna bramka), Oliwier Sławiński i Jan Kuźma. Wszyscy zawodnicy brali już udział w kilku treningach Piotra Stokowca jesienią i tylko Jan Kuźma nie został jeszcze zgłoszony do rozgrywek w najwyższej lidze. 

Do kadry Piotra Stokowca wraca również Jan Łabędzki (dwa mecze w PKO BO Ekstraklasie), który po incydencie w Indonezji został odsunięty od pierwszej drużyny i końcówkę rundy jesiennej spędził w czwartej lidze.

Wszyscy młodzieżowcy w kadrze ŁKS Łódź:

Aleksander Bobek, Tomasz Kucharski, Grzegorz Glapka, Jan Łabędzki, Antoni Młynarczyk, Jędrzej Zając, Oliwier Sławiński i Jan Kuźma. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119