Zapowiedź sparingu z Polonią Warszawa

W przerwie reprezentacyjnej Rycerze Wiosny nie próżnują. Wczoraj na ŁKS TV mogliśmy podejrzeć piłkarzy na testach wydolnościowych i szybkościowych, a dziś możemy na żywo obejrzeć sparing z Polonią Warszawa!

Przerwa reprezentacyjna to dla wielu zespołów czas na odpoczynek i regenerację, jednak Piotr Stokowiec dokładnie zaplanował ten czas dla swoich zawodników. Po objęciu zespołu przez nowego szkoleniowca z każdym dniem widać zmiany w drużynie ŁKS-u, ale by osiągnąć cel – utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie – potrzeba o wiele więcej! Aby jak najlepiej przygotować się do najbliższego, ligowego meczu z Zagłębiem Lubin, piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego przeszli testy wydolnościowe i szybkościowe, a dziś zmierzą się z pierwszoligową Polonią Warszawa. Zespół ze stolicy obecnie zajmuje 12. miejsce w tabeli Fortuna 1. Ligi z sumą 18. punktów. Natomiast ŁKS jako beniaminek polskiej ekstraklasy zajmuje ostatnie miejsce i ma najwięcej straconych bramek. 

Ełkaesiacy ostatnio grali sparing z Polonią latem, przed startem ligi. Wtedy łodzianie pokonali pierwszoligowy zespół 6:2. Dziś ponownie zmierzymy się z warszawskim klubem. Mecz odbędzie się o godzinie 13:00 na boisku nr.4 ośrodka treningowego Akademii ŁKS przy ulicy Minerskiej i jest dostępny dla kibiców. 

Fot. ŁKS Łódź