Piłka NożnaRezerwy

Zapowiedź: Dziś kolejne spotkanie rezerw w IV lidze!

Już dziś rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego zagrają kolejny mecz w IV lidze. Rywalem ełkaesiaków będzie Ner Poddębice. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00. 

Dotychczas ŁKS II Łódź wywalczył dwa punkty w trzech spotkaniach. Zespół prowadzony przez trenerów Pogorzałę, Drechslera, Majewskiego, Gołaszewskiego i Zaparta czeka na pierwszą wygraną w sezonie 2019/20. W piątek jest ku temu doskonała okazja, bowiem rywale mają na koncie jedno oczko mniej niż łodzianie.

W miniony weekend ŁKS szczęśliwie zremisował z Pogonią Zduńska Wola 3:3, po hat-tricku Rafała Kujawy, a najbliższy przeciwnicy zespołu z Alei Unii przegrali w ostatniej kolejce z Jutrzenką Warta 1:4.

Wiele wskazuje na to, że szansę debiutu w tym spotkaniu otrzyma nowy nabytek ŁKS-u Mieszko Lorenc. Były zawodnik Legii Warszawa jest środkowym obrońcą i prawdopodobnie stworzy duet stoperów z Maciejem Dampcem. Nie jest wykluczony także występ innych zawodników pierwszego zespołu, którzy nie znajdą się w autokarze pierwszego zespołu do Płocka.

Transmisja z tego spotkania zostanie przeprowadzona na profilu HATTRICK TV na Youtube od 19:45. Link do transmisji znajdziecie TUTAJ.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119