Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Zapowiedź 7. kolejki Fortuna I Ligi

Już w sobotę Fortuna 1 Liga rozpocznie finisz swojego tygodniowego maratonu. Trzecia kolejka w ciągu siedmiu dni zapowiada się mniej emocjonująco niż jej poprzedniczki, choć z całą pewnością nie zabraknie w niej dobrego futbolu.

Szukając w siódmej serii gier hitu weekendu z lekką dozą niepewności można spojrzeć w kierunku ostatniego jej spotkania – Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom. Spotkanie wicelidera tabeli z zespołem z aspiracjami, który dość nieoczekiwanie przegrał dwa ostatnie mecze powinno obfitować w dobrą piłkę, a i nie mniej emocji. Ale czy tak faktycznie będzie? O tym przekonamy się w najbliższą niedzielę.

Weekendowe granie rozpoczniemy jednak dość nietypowo, bo w sobotnie popołudnie meczami GKS Tychy – Korna Kielce oraz Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz. Oba spotkania rozpoczną się dokładnie w tym samym czasie. Nieco później, choć w dalszym ciągu po południu, na jednym boisku spotkają się piłkarze Miedzi Legnica oraz Chrobrego Głogów.

Nieco więcej będzie działo się w niedzielę. Już o 12:40 pierwszy gwizdek wybrzmi w spotkaniach ŁKS-u Resovią Rzeszów oraz Puszczy NiepołomiceWidzewa. W kolejnych częściach dnia Odra Opole podejmie Arkę Gdynia, Górnik Łęczna spotka się z GKS-em Jastrzębie, a Stomil Olsztyn rozpocznie bój z GKS-em Bełchatów. Wczesnym niedzielnym wieczorem przyjdzie czas na hit kolejki – spotkanie Bruk-Bet Termaliki NiecieczaRadomiakiem Radom.

Rozkład jazdy 7. kolejki Fortuna 1 Ligi:

Sobota, 3 października
GKS Tychy – Korona Kielce (12:40)
Zagłębie Sosnowiec – Sandecja Nowy Sącz (12:40)
Miedź Legnica – Chrobry Głogów (16:00)

Niedziela, 4 października
ŁKS Łódź – Resovia Rzeszów (12:40)

Puszcza Niepołomice – Widzew (12:40)
Odra Opole – Arka Gdynia (15:00)
Górnik Łęczna – GKS Jastrzębie (16:00)
Stomil Olsztyn – GKS Bełchatów (17:00)
Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Radomiak Radom (19:00)

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport