Zapowiedź 24. kolejki Fortuna I Ligi

Z każdym kolejnym tygodniem pierwszoligowe zmagania nabierają rumieńców. W nadchodzący weekend kilka zespołów będzie miało okazję poprawić swoją sytuację w tabeli, ale i czekają nas dwa debiuty trenerskie – jeden z ełkaesiackim akcentem w tle.

Weekendowe granie rozpoczniemy już w piątek. Wówczas zatrzymany przed tygodniem przez Zagłębie Sosnowiec Widzew podejmie Puszczę NiepołomiceJevgenem Radionovem w składzie.

Kolejne piłkarskie emocje czekać na nas będą w sobotę. Dzień otworzy spotkanie Radomiaka Radom z powracającą po dwóch tygodniach przerwy Termaliką. W południe Resovia podejmie na własnym stadionie ŁKS, do Bełchatowa na mecz z GKS-em uda się Stomil Olsztyn, który zawalczy o pierwsze ligowe punkty pod wodzą nowego trenera, a zarazem byłego ełkaesiaka – Piotra Klepczarka, GKS Jastrzębie z nowym szkoleniowcem u steru podejmie wicelidera, Górnika ŁęcznaSandecja zagra z Zagłębiem Sosnowiec, a Korona Kielce zagra z GKS-em Tychy.

Kolejkę zamkniemy w niedzielę dwoma spotkaniami rozgrywanymi w południe. W pierwszym z nich finalista Pucharu Polski – Akra Gdynia – podejmie Odrę Opole, a w drugim Chrobry Głogów zagra z Miedzią Legnica.

Rozkład jazdy 24. kolejki Fortuna I Ligi:

Piątek, 9 kwietnia

17:40 Widzew – Puszcza Niepołomice

Sobota, 10 kwetnia

12:40 Radomiak Radom – Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15:00 Resovia Rzeszów – ŁKS Łódź
16:00 GKS Bełchatów – Stomil Olsztyn
16:00 GKS Jastrzębie – Górnik Łęczna
16:00 Sandecja Nowy Sącz – Zagłębie Sosnowiec
17:00 Korona Kielce – GKS Tychy

Niedziela, 11 kwietnia

12:40 Arka Gdynia – Odra Opole
12:40 Chrobry Głogów – Miedź Legnica

fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport