Piłka NożnaRezerwy

Wylosowano pary 1/4 Regionalnego Pucharu Polski!

Wiemy już z kim zmierzą się rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego w ćwierćfinale Regionalnego Pucharu Polski. Los sparował Ełkaesiaków z jednych z ich zimowych sparingpartnerów.

W piątek w siedzibie Łódzkiego Związku Piłki Nożnej odbyło się losowanie par ćwierćfinałowych Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. Druga drużyna Łódzkiego Klubu Sportowego zmierzy się z Lechią Tomaszów Mazowiecki, a więc z trzecioligowcem, z którym zagrała zimą. Spotkanie odbędzie się 14 kwietnia w Łodzi.
Po ewentualnym awansie do półfinału rozgrywek na „Rycerzy Wiosny” czekać będzie zwycięzca meczu Warta Sieradz – RKS Radomsko,

Zwycięstwo w Regionalnym Pucharze Polski to nie tylko prestiż i nagroda pieniężna, ale również bezpośrednia przepustka na poziom centralny Pucharu Polski. Trofeum w tym roku broni Unia Skierniewice, która swoją przygodę w Fortuna Pucharze Polski zakończyła już na pierwszej rundzie rozgrywek.

Zestaw par 1/4 RPP:
Warta Sieradz – RKS Radomsko
ŁKS II Łódź – Lechia Tomaszów
Orzeł Nieborów – LKS Kwiatkowice
Unia Skierniewice – KS Sand Bus Kutno

Półfinały:
Zwycięzca numer 1 – Zwycięzca numer 2
Zwycięzca numer 4 – Zwycięzca numer 3

Gospodarzem finału będzie zwycięzca pierwszego półfinału.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119