Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Trener Mamrot nie wygrał nigdy w Olsztynie. W sobotę może się to zmienić

Nowy szkoleniowiec Łódzkiego Klubu Sportowego, Ireneusz Mamrot nigdy nie odniósł zwycięstwa ze Stomilem w Olsztynie. W sobotę w swoim debiucie na ławce trenerskiej „Rycerzy Wiosny” może przełamać złą passę. 

Zespoły prowadzone przez 50-latka, czterokrotnie rywalizowały o punkty ze Stomilem na zapleczu Ekstraklasy. Jako pierwszy trener Chrobrego Głogów, Mamrot przegrał w Olsztynie dwa razy i raz zremisował. Za pierwszym podejściem w 2015 roku, drużyna z Dolnego Śląska podzieliła się punktami z olsztynianami, po remisie 1:1. Kolejne dwa spotkanie to już porażki 1:2 (również w 2015 roku) oraz 0:3 (w 2016).

Po raz czwarty nowy trener ŁKS-u, starł się na wyjeździe, z zespołem Stomilu w obecnych rozgrywkach. Jego Arka Gdynia zremisowała w Olsztynie 1:1, choć przez ponad 50 minut gry, grała z przewagą jednego zawodnika.

Co ciekawe w dwóch spotkaniach z „Dumą Warmii” w barwach Chrobrego Głogów, pod wodzą Ireneusza Mamrota zagrał Maksymilian Rozwandowicz. 

Dużo lepiej zespoły 50-latka radziły sobie w starciach z olsztynianami, jako gospodarz (2 wygrane, 1 porażka). Co ciekawe zawsze te spotkania kończyły się wynikiem 3:0. Dwa razy górą był Chrobry Głogów, a raz Stomil. 

Przed trenerem piąte starcie ze Stomilem w Olsztynie. Mamy nadzieję, że tym razem prowadzony przez niego Łódzki Klub Sportowy zgarnie komplet punktów, a Mamrot odczaruje stadion na Warmii.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119