Betclic 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Ireneusz Mamrot: Będą zmiany, personalne i w ustawieniu

Ireneusz Mamrot na konferencji prasowej przed meczem ze Stomilem Olsztyn zapowiedział, że w sobotę możemy spodziewać się zmian w składzie ełkaesiaków. Nowy szkoleniowiec „Rycerzy Wiosny” poruszył również kwestię rywalizacji na pozycji młodzieżowca.

O zmianach personalnych i taktycznych:
– Normalna rzecz, że każdy trener ma swój pomysł i na pewno jakieś zmiany będą. Troszeczkę personalnych i myślę, że w ustawieniu też.

O poświęceniu stylu na rzecz punktowania:
– Na pewno nie jest tak, że ja chcę grać „brzydki futbol”. Są mecze, które pojedynczo można tak wygrać, taki mecz może się zdarzyć. Natomiast w dłuższym wymiarze czasowym nie da się tak grać, bo jednak zespół musi mieć swój pomysł na grę, swój styl i na pewno tak będę chciał grać. Aczkolwiek wiadomo, że dla nas najważniejszą są dzisiaj wyniki. Ale na pewno będziemy starać się jednego i drugiego, żeby ten balans był.

O planie na poprawę gry defensywnej:
– Od pierwszego treningu staramy się nad tym pracować. Wiadomo, że jeżeli pójdzie się w jednym kierunku, to później ucieka drugi. Mamy też swój pomysł na ofensywę, to też musieliśmy robić, ale też dlatego piłkarze nie mieli dnia wolnego w tym tygodniu, bo ja chciałem zaszczepić swój pomysł i szkoda mi było każdej jednostki treningowej. Poświęciliśmy na ten element dużo czasu i mam nadzieję z każdym tygodniem to kontynuować i rozwijać.

O obsadzie pozycji młodzieżowca:
– Nie chcę tutaj przed spotkaniem się odnosić na temat decyzji personalnych. Jest trening, jest rywalizacja, w każdej kolejce może być inna sytuacja. Też skupiamy się na tej pozycji jakby był problem z młodzieżowcem. Wiadomo, że fajnie by było jakby grało dwóch, trzech i mielibyśmy normalną rywalizację. I do tego trzeba doprowadzić.

O Stomilu 

Pomimo tego, że Stomil ostatnio lepiej punktował na wyjazdach to uważam, że są groźną drużyną na swoim boisku. Trener Majewski kontynuuje pracę z ustawieniem na trójkę obrońców. Coraz lepiej w tym funkcjonują. Pod względem taktycznym jest to bardzo dobra drużyna i przeciwnicy nie mogą w meczach z nimi stworzyć dużo sytuacji. W defensywie jest to bardzo poukładany zespół. Nastawiamy się na trudne spotkanie. 

 

fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119