Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Tomasz Salski wyjaśnia nieobecność Adriana Klimczaka. „To względy czysto zdrowotne”

Tomasz Salski był w środę gościem pokoju Twitterowego, prowadzonego przez redakcję ŁKSFANS. Jedyno z pytań zadanych byłemu prezesowi, a obecnie większościowemu udziałowcowi, dotyczyło absencji Adriana Klimczaka w ostatnich meczach.

Lewy obrońca ŁKS w rundzie wiosennej zagrał tylko w pierwszym meczu w Jastrzębiu. W kolejnych czterech spotkaniach, nie znalazł się w kadrze meczowej, a oficjalnie klub nie poinformował, czym było to spowodowane. Tomasz Salski rozwiał wszelkie wątpliwości i okazało się, że 24-latek doznał pechowej kontuzji na jednym z treningów.

– Niestety Adrian nie gra, ze względów czysto zdrowotnych. Zderzył się na treningu z jednym z kolegów z drużyny. Przez moment było dość poważnie. Lekarze prosili o pauzę dość długą. Później były naciski fizjoterapeutów i zrobiono dodatkowe badania. Jednak ta przerwa nie musi być, aż tak długa. Tylko to decyduje, że Klimy nie ma z nami. Uważam, że jest to bardzo wartościowy chłopak. Przykre jest to, że co chwilę ma kontuzje, które nie są czysto piłkarskie – przypomnijmy uraz, gdy graliśmy w Ekstraklasie i perfidnie zlamał rękę i miał wsadzane druty. Tak więc, chodzi tutaj o względy czysto zdrowotne – powiedział Tomasz Salski.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119