Fortuna 1. LigaPiłka NożnaWypowiedzi

Tomasz Nawotka: To był najcięższy obóz na jakim byłem

Przedostatni pełny dzień w Side upłynął pod znakiem treningu, ale i odpoczynku. O tym co działo się podczas 14 doby w Turcji opowiedział Tomasz Nawotka.

O 14 dniu zgrupowania:
– Tak naprawdę rano normalnie mieliśmy śniadanie i później trening. Spotkaliśmy się później na obiedzie i już do kolacji mieliśmy czas wolny, żeby jeszcze odpocząć i zregenerować się przed spotkaniem z Bałtiką. Mieliśmy dowolność – mogliśmy przejść się nad morze, odpocząć tutaj w hotelu czy na basenie, żeby naładować akumulatory.

O porannym treningu:
– Wydaje mi się, że wykonaliśmy dobrą jednostkę treningową. Mieliśmy rozruch, gdzie nacisk położony był na to, żeby w meczu z Bałtiką gra była płynna, żeby dobrze poruszać się i w ofensywie i w defensywie.

O popołudniowym czasie wolnym:
– Odpoczywaliśmy, gdzieś zbieraliśmy siły. Też wiadomo – jest to końcówka obozu, każdego dnia dwa razy trenowaliśmy i to zmęczenie się nakładało. Ja nie przypominam sobie, żebym pracował tak ciężko na którymkolwiek z obozów, na którym byłem. 

O meczu z Legią Warszawa:
– Za kilka dni gramy u siebie z Legią Warszawa. Mam nadzieję, że uda nam się przejść przez tą fazę rozgrywek i uda nam się po prostu pokonać Legię. Ja ze względu na zapis, bo jestem jeszcze zawodnikiem Legii, jestem tutaj wypożyczony, po prostu nie mogę pomóc chłopakom w tym spotkaniu, ale będę z nimi i będę trzymał za nich kciuki.

fot. Łukasz Żuchowski


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119