Betclic 1. LigaPiłka Nożna

Sytuacja zdrowotna po meczu z Miedzią Legnica

Problemy z kontuzjami nie opuszczają „Rycerzy Wiosny”, którzy zwycięstwo w Legnicy okupili urazami dwóch kolejnych zawodników. To, czy będą mogli wystąpić w spotkaniu z Podbeskidziem Bielsko-Biała stoi pod znakiem zapytania.

Już w 13. minucie meczu z Miedzią Legnica, ze względu na uraz murawę musiał opuścić Bartosz Szeliga. Teraz boczny defensor trenuje indywidualnie, a sztab szkoleniowy czeka na ukończenie wszystkich badań, które określą jak poważna jest kontuzja byłego zawodnika m.in GKS-u Tychy.

Końca meczu w Legnicy nie doczekał się także Jakub Tosik, który zastąpił Szeligę na pozycji prawego obrońcy w tamtym spotkaniu. Już w pierwszej połowie musiał opuścić murawę na kilka minut po zderzeniu z rywalem i choć wrócił do gry, to nie pojawił się już na boisku w drugiej połowie spotkania. Wydaje się, że sytuacja doświadczonego pomocnika jest lepsza, niż Szeligi – na pierwszych treningach w tym tygodniu częściowo pracował z resztą drużyny.

Wydawać się mogło, że z drobnym urazem w trakcie meczu zmagał się również Javi Moreno, jednak hiszpański skrzydłowy przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała rozpoczął z resztą zespołu, bez potrzeby zajęć indywidualnych.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119