Przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Podopieczni Kibu Vicuñi, którzy w miniony weekend zwyciężyli na wyjeździe z Miedzią Legnica 2:0, rozpoczęli przygotowania do kolejnego starcia. Już w sobotę na Stadionie Króla podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała, spadkowicza z Ekstraklasy.

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczynają nowy tydzień w dobrych humorach, jako pierwsza drużyna, która w tym sezonie pokonała Miedź Legnicę. To spotkanie jednak jest już za nami, a „Rycerze Wiosny” mają już na celowniku mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała, z którym łodzianie spotkają się na Stadionie Króla w tę sobotę.

Sztab szkoleniowy ŁKS-u na ten tydzień zaplanował pięć jednostek treningowych, wliczając w to poniedziałkową, którą piłkarze mają już za sobą. Jeden z treningów odbędzie się na Stadionie Króla, zaś pozostałe na obiektach przy al. Unii 2 oraz w ośrodku treningowym Akademii Łódzkiego Klubu Sportowego przy ul. Krańcowej.

W zeszłym tygodniu Kibu Vicuña poinformował, że do treningów z drużyną wrócili Antonio DominguezMaciej Dąbrowski oraz Ricardinho (Brazylijczyk pojawił się na ławce rezerwowych w meczu z Miedzią). Od poniedziałku, zgodnie z zapowiedzią, dołączył do nich Mateusz Bąkowicz. W treningu indywidualnym wciąż pozostaje zaś Nacho Monsalve, będący pod okiem fizjoterapeutów.

Fot. ŁKS Łódź