Piłka Nożna

Przygotowania do meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała

Podopieczni Kibu Vicuñi, którzy w miniony weekend zwyciężyli na wyjeździe z Miedzią Legnica 2:0, rozpoczęli przygotowania do kolejnego starcia. Już w sobotę na Stadionie Króla podejmą Podbeskidzie Bielsko-Biała, spadkowicza z Ekstraklasy.

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego rozpoczynają nowy tydzień w dobrych humorach, jako pierwsza drużyna, która w tym sezonie pokonała Miedź Legnicę. To spotkanie jednak jest już za nami, a „Rycerze Wiosny” mają już na celowniku mecz z Podbeskidziem Bielsko-Biała, z którym łodzianie spotkają się na Stadionie Króla w tę sobotę.

Sztab szkoleniowy ŁKS-u na ten tydzień zaplanował pięć jednostek treningowych, wliczając w to poniedziałkową, którą piłkarze mają już za sobą. Jeden z treningów odbędzie się na Stadionie Króla, zaś pozostałe na obiektach przy al. Unii 2 oraz w ośrodku treningowym Akademii Łódzkiego Klubu Sportowego przy ul. Krańcowej.

W zeszłym tygodniu Kibu Vicuña poinformował, że do treningów z drużyną wrócili Antonio DominguezMaciej Dąbrowski oraz Ricardinho (Brazylijczyk pojawił się na ławce rezerwowych w meczu z Miedzią). Od poniedziałku, zgodnie z zapowiedzią, dołączył do nich Mateusz Bąkowicz. W treningu indywidualnym wciąż pozostaje zaś Nacho Monsalve, będący pod okiem fizjoterapeutów.

Fot. ŁKS Łódź


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119