Stipe Jurić wraca do treningów w ŁKS-ie!

Stipe Jurić, napastnik pozyskany latem 2021 roku powraca do Łódzkiego Klubu Sportowego, po tym, jak doszedł do porozumienia z działaczami z al. Unii. Bośniak z chorwackim paszportem wkrótce dołączy do treningów z zespołem Kazimierza Moskala i rozpocznie rywalizację o miejsce w składzie.

Jurić został piłkarzem Łódzkiego Klubu Sportowego latem 2021 roku. Bośniak posiadający także chorwacki paszport rozegrał w ubiegłym sezonie 21 spotkań w biało-czerwono-białych barwach, zdobywając w tym czasie 2 bramki oraz jedną asystę. Ponadto, rozegrał także jeden mecz w trzecioligowych rezerwach klubu, w trakcie którego udało mu się także strzelić jedną bramkę.

Działacze ŁKS-u doszli wreszcie do porozumienia z Juriciem, po tym, jak opuścił on klub ze względu na sytuację finansową. Na czerwcowym spotkaniu z dziennikarzami, które otwierało „nowy rozdział” przy al. Unii, właściciel Łódzkiego Klubu Sportowego, Tomasz Salski, podkreślał wówczas, że choć sytuacja jest skomplikowana, tak Jurić jest „młodym i ambitnym człowiekiem”. Jak widać, ostatecznie udało się dojść do porozumienia i będziemy mogli jeszcze zobaczyć Bośniaka w koszulce z przeplatanką na piersi.

Fot. ŁKS Łódź/Cyfrasport