Piłka NożnaTransfery

Spremo rozwiązał kontrakt z bośniackim klubem. Transfer do ŁKS coraz bliżej?

Kilka dni temu informowaliśmy, o możliwym transferze Milana Spremo do Łódzkiego Klubu Sportowego. Jak się okazuje, serbski obrońca rozwiązał niedawno kontrakt z FK Borac Banja Luka i obecnie jest wolnym zawodnikiem. 

W aktualnej sytuacji finansowej w jakiej znajduje się ŁKS – klubu z al. Unii nie stać na transfery gotówkowe. W grę wchodzi pozyskanie zawodników bez kontraktów, oraz wypożyczenia z opcją wykupu. Rozwiązanie umowy przez Spremo z FK Borac Banja Luka, zwiększa szansę na jego przenosiny do Łódzkiego Klubu Sportowego.

W szeregach trzeciej drużyny ligi bośniackiej dojdzie zimą do dużych zmian w kadrze. FK Borac Banja Luka tnie koszty i rozwiązuje umowy za porozumieniem stron, z wieloma piłkarzami. Oprócz 27-latka, drużynę opuściło już dwóch kolejnych graczy, Goran Zakarić oraz Amar Begić. W sumie aż ośmiu piłkarzy może odejść z tego klubu.

O ewentualnym transferze Serba do klubu z al. Unii, poinformował ostatnio Tomasz Salski, choć nieoficjalnie. Właściciel ŁKS, przyznał, że klub prowadzi rozmowy z jednym z graczy, którzy obserwują nasz klub w mediach społecznościowych. Według naszej wiedzy chodzi właśnie o byłego gracza słoweńskiego NK Celje. 

Smaczku całej sytuacji, dodaje to, że w ostatnich dniach Spremo zaczął wzajemnie obserwować się na Instagramie, z napastnikiem biało-czerwono-białych, Stipe Jurciem. Choć brzmi to zabawnie, ale w 2022 roku, takie rzeczy są normalnością i mogą wskazywać, że gracz jest bliżej ŁKS

Elkaesiacy wznowią zajęcia za sześć dni. Niewykluczone, że na pierwszym treningu pojawi się jakiś nowy gracz – być może będzie to Milan Spremo.