Sobociński jedzie na obóz. Zostanie na wypożyczeniu?

Od czwartku Jan Sobociński oficjalnie jest zawodnikiem amerykańskiego Charlotte FC. Pomimo to stoper jedzie na obóz przygotowawczy z „Rycerzami Wiosny”, co może sugerować, że zostanie w ŁKS-ie na następną rundę.

W lutym tego roku Jan Sobociński został oficjalnie zaprezentowany jako nowy piłkarz amerykańskiego Charlotte FC. Klub, który od 2022 roku będzie występował na boiskach MLS nie miał jak dotąd okazji do występowania w innych rozgrywkach, co spowodowało, że 21-latek dla ogrywania się został formalnie wypożyczony do Łódzkiego Klubu Sportowego.

1 lipca wypożyczenie wychowanka biało-czerwono-białych formalnie dobiegło jednak końca, a sam Janek oficjalnie został zawodnikiem Charlotte. Stoper wsiadł jednak w czwartek do autokaru, którym „Rycerze Wiosny” udali się na obóz przygotowawczy w Woli Chorzelowskiej.

Wiele wskazuje więc na to, że Sobociński zostanie w Łodzi na kolejne pół roku, a do swojego nowego klubu dołączy na początku 2022 roku. Na chwilę obecną ani ŁKS, ani Charlotte FC, nie podały do informacji przyszłości młodego stopera.