Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Sekulski wrócił do treningów z drużyną

Łukasz Sekulski wznowił w tym tygodniu zajęcia z zespołem Łódzkiego Klubu Sportowego. Wszystko wskazuje na to, że napastnik będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego na najbliższe spotkanie w Rzeszowie z Resovią. 

„Sekul” na dzisiejszym treningu ćwiczył w specjalistycznej masce i brał udział w większości ćwiczeń z zespołem, ale nie wystąpił w gierce (dziesięciu na dziesięciu). W tym czasie były zawodnik Korony Kielce, pracował indywidualnie z Dragoljubem Srniciem. W kolejnych dniach Łukasz będzie wprowadzany coraz odważniej do zajęć.

30-latek już po raz drugi złamał nos, w trakcie swojej kariery w klubie z alei Unii Lubelskiej. Wcześniej takiego urazu doznał w lipcu 2020 roku, podczas meczu ligowego z Wisłą Kraków. Wówczas w ogóle nie pauzował i wystąpił w kolejnym spotkaniu z Arką Gdynia.

Dobrą informacją dla kibiców jest również to, że Ricardinho czuje się już coraz lepiej i nie ma żadnych nowych dolegliwości po meczu z GKS Bełchatów. 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119