Oficjalnie: Sajdak nowym piłkarzem ŁKS-u!

Łódzki Klub Sportowy pozyskał nowego zawodnika. Trzyletni kontrakt z klubem z Alei Unii Lubelskiej podpisał Przemysław Sajdak. 19-letni pomocnik ostatnio występował w pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

Urodzony w Krośnie zawodnik jest wychowankiem miejscowych Karpat, gdzie występował w III lidze. W lipcu 2018 roku przeniósł się do Puszczy Niepołomice. Na poziomie pierwszej ligi zaliczył w minionych rozgrywkach 11 spotkań, a zadebiutował właśnie przeciwko ŁKS we wrześniu minionego roku.

Urodzony w 2000 roku piłkarz wzmocni w klubie rywalizację wśród młodzieżowców.

– Inwestycja w Przemka to oczywiście spojrzenie w przyszłość. Młodzi, polscy zawodnicy, pasujący sposobem gry do naszego stylu zawsze będą w kręgu naszych zainteresowań – podkreśla Krzysztof Przytuła, dyrektor sportowy Łódzkiego Klubu Sportowego. – Chcemy stworzyć Przemkowi warunki do rozwoju piłkarskiego, jednocześnie dbając o rozwój mentalny. Jesteśmy przekonani o jego potencjale i cieszymy się, że Przemek jest z nami – dodaje Przytuła.

Przemek witamy w biało-czerwono-białej rodzinie!