Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ruszyły przygotowania do meczu z Ruchem Chorzów

Po wygranej ze Stalą Rzeszów nie było dużo czasu na świętowanie. Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego już rozpoczęli przygotowania do kolejnego meczu ligowego. W niedzielę na stadionie Piasta w Gliwicach, biało-czerwono-biali zagrają z Ruchem Chorzów. 

W tym tygodniu gracze będą trenować jeszcze pięć razy. Na środę zaplanowano dwie jedenostki treningowe (boisko + zajęcia w siłowni VeraSport). W czwartek, piątek i sobotę drużyna będzie przygotowywać się na boisku. Po sobotnim treningu ełkaesiacy wyjadą do Gliwic, gdzie dzień później zagrają mecz z Ruchem (początek o godz. 14:45).

Jeśli chodzi o sytuację kadrową to jak na razie nie ma dużych zmian. Nadal indywidualnie trenują Mieszko Lorenc i Artemijus Tutyškinas, choć jak podaje oficjalna strona klubu – Litwin jest bardzo bliski powrotu do zajęć z grupą. W meczu ze Stalą nie zagrał też Nacho Monsalve. Występ Hiszpana z Ruchem Chorzów stoi pod znakiem zapytania. 

Foto: ŁKS Łódź 


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119