Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ruch osłabiony przed meczem z ŁKS-em

Łódzki Klub Sportowy w najbliższą niedzielę rozegra w Gliwicach, mecz na szczycie Fortuna 1. ligi z Ruchem Chorzów. W tym spotkaniu nie zagra napastnik „Niebieskich”, Michał Feliks.

Gracz wypożyczony z Radomiaka Radom, w pierwszych czterech spotkaniach rundy wiosennej był podstawowym piłkarzem wicelidera. W ostatnim starciu z Chojniczanką Chojnice usiadł na ławce rezerwowych, a trener Jarosław Skrobacz wstawił do wyjściowego składu Szymona Kobusińskiego. 23-letni Feliks po wejściu z ławki zderzył się w powietrzu z obrońcą gospodarzy i doznał złamania kości twarzoczaszki. 

– Michał doznał urazu złamania kości twarzoczaszki i w środę przejdzie zabieg operacyjny. Indywidualne treningi będzie mógł wznowić po minimum czterech tygodniach – informował Filip Czapla, fizjoterapeuta Ruchu na oficjalnej stronie klubu z Chorzowa.

Taki obrót spraw najprawdopodobniej spowoduje, że duet napastników Ruchu w niedzielnym meczu, będą tworzyć Daniel Szczepan oraz wspomniany Kobusiński. Szkoleniowiec „Niebieskich” ma do dyspozycji też Artura Pląskowskiego. 

Foto: Krzysztof Porębski/Press Focus


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119