Betclic 1. LigaPiłka NożnaTransfery

Rozwandowicz poza kadrą na obóz w Woli Chorzelowskiej. Odejdzie z ŁKS?

Maksymilian Rozwandowicz nie znalazł się w kadrze na zgrupowanie pierwszego zespołu ŁKS w Woli Chorzelowskiej. Jaki jest powód nieobecności piłkarza biało-czerwono-białych?

Brak pomocnika w autobusie na Podkarpacie jest spowodowany transferem Władysława Ochronczuka do ŁKS. Ukrainiec występuje na tej samej pozycji co „Rozwan” i ma zastąpić doświadczonego ełkaesiaka w kadrze pierwszego zespołu w nowym sezonie.

ŁKS ma obecnie czterech defensywnych pomocników w kadrze i jeden z nich opuści klub. O miejsce w składzie na „szóstce” mają rywalizować Jan Kuźma, Damian Nowacki oraz Władysław Ochronczuk.

Wszystko wskazuje na to, że Rozwandowicz dostanie od włodarzy Łódzkiego Klubu Sportowego, wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy, ale jego kontrakt obowiązuje jeszcze przez dwa sezony. Kapitan biało-czerwono-białych reprezentuje barwy „Rycerzy Wiosny” od 2017 roku.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119