Betclic 1. LigaPiłka Nożna

ŁKS liderem Fortuna 1. ligi po rundzie jesiennej!

Dzisiejsza porażka Puszczy Niepołomice z Chrobrym Głogów oznacza, że to piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego są liderem Fortuna 1. ligi po rundzie jesiennej. 

Gracze z alei Unii zdobyli jesienią 34 punkty. O jedno „oczko” więcej niż zespół z Niepołomic. W tym roku, do rozegrania została jeszcze jedna kolejka rundy rewanżowej, a więc dopiero za tydzień okaże się jaka drużyna będzie „zimować” na pierwszym miejscu w tabeli. Jednak po pełnej rundzie jesiennej (17 spotkań) to ŁKS jest na czele.

2022 rok ełkaesiacy zakończą w najbliższy piątek, kiedy to pojadą do Katowic na spotkanie z GKS-em. W Łodzi było 0:2, a więc ŁKS będzie chciał się zrewanżować rywalowi za porażkę z początku sezonu.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119