NewsPiłka Nożna

Delikatny uraz Jana Sobocińskiego

Z powodu lekkiego urazu Jan Sobociński opuścił piątkowy mecz Reprezentacji Polski do lat 21 z Estonią. Działanie było jedynie prewencyjne, a wychowankowi ŁKS-u nie stało się nic poważnego.

Jan Sobociński właściwie od pierwszych spotkań w drużynie trenera Czesława Michniewicza był jej podstawowym stoperem. Wielu kibiców, ale i ekspertów, zdziwił więc brak Janka w kadrze meczowej na mecz eliminacji EURO 2021 U-21 z Estonią (Polacy wygrali to spotkanie 6:0)

Powód absencji okazał się być jednak dość błahy – wychowanek ŁKS-u nabawił się w ostatnim czasie delikatnego urazu, a sztab szkoleniowy reprezentacji nie chciał ryzykować jego pogłębienia. Wszystko wskazuje na to, że stoper Rycerzy Wiosny będzie mógł zagrać we wtorkowym meczu z Rosją.