Piłka NożnaRezerwy

Romanowicz zgłoszony do rezerw

Powracający z wypożyczenia do Pogoni Siedlce Jakub Romanowicz został zgłoszony do kadry rezerw Łódzkiego Klubu Sportowego, występującej na co dzień w czwartej lidze. 

19-latek w minionym sezonie rozegrał 16 spotkań na drugoligowych boiskach. Kilka dni temu skończyło mu się wypożyczenie i wrócił z Siedlec do Łodzi. Niewykluczone, że „Siara” będzie do dyspozycji trenera Marcina Matysiaka już w najbliższym starciu ligowym z Omegą Kleszczów.

Po odejściu Piotra Białousko do Hetmana Zamość w zespole jest tylko jeden nominalny lewy obrońca Krystian Gołdyn.  Wiele wskazuje więc na to, że Romanowicz zastąpi „Białego” w kadrze rezerw. Urodzony w Głownie zawodnik może także z powodzeniem występować jako lewy pomocnik. Jego kontrakt z klubem wygasa 30 czerwca 2021 roku.

Rezerwy ŁKS-u są obecnie liderem łódzkiej IV ligi po dwóch rozegranych kolejkach.


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119