Fortuna 1. LigaPiłka Nożna

Ricardinho dołączył do zespołu

Piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego są już w komplecie na obozie w Woli Chorzelowskiej. Dziś do drużyny dołączył Ricardinho, który miał troszkę dłuższy urlop. 

Brazylijczyk nie wznowił treningów z zespołem we wtorek, ponieważ otrzymał od klubu kilka dni urlopu więcej. Do Polski przyleciał pod koniec tygodnia i jest już gotowy do pracy z drużyną. Napastnik nie będzie do dyspozycji trenera, w pierwszym meczu kontrolnym ze Stalą Mielec, ale jego występ ze Stalą Rzeszów jest prawdopodobny.

31-latek w minionym sezonie zdobył sześć bramek w 17 występach.

Foto: ŁKS Łódź / Cyfrasport


Fatal error: Uncaught Error: Call to undefined function Smush\Core\Parser\str_starts_with() in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php:119 Stack trace: #0 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(98): Smush\Core\Parser\Image_URL->is_scheme_missing_from_original() #1 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php(91): Smush\Core\Parser\Image_URL->prepare_absolute_url() #2 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(337): Smush\Core\Parser\Image_URL->get_absolute_url() #3 /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/lazy-load/class-lazy-load-transform.php(296): Smush\Core\Lazy_Load\Lazy_Load_Transform->maybe_lazy_load_image_element() #4 in /home/platne/serwer15199/public_html/lksfans_nowa/lksfans_nowa/wp-content/plugins/wp-smushit/core/parser/class-image-url.php on line 119