Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy na remis. ŁKS II – Zjednoczeni 1:1

Po obfitującej w bramki pierwszej połowie i posusze w drugiej części gry rezerwy Łódzkiego Klubu Sportowego zremisowały ze Zjednoczonymi Stryków 1:1. Bramkę dla Ełkaesiaków zdobył Dariusz Gmosiński.

Już od pierwszych minut spotkania swoją przewagę budowali gracze drugiej drużyny rezerw ŁKS-u. Pierwszym, kto postanowił sprawdzić czujność bramkarza Zjednoczonych był Daniel Celea. Strzał Rumuna z blisko czterdziestu metrów minął jednak słupek bramki gości.

Po upływie 9 minut gry ŁKS II zdołał wyjść na prowadzenie. Dariusz Gmosiński wykorzystał z zimną krwią błąd jednego ze stoperów Zjednoczonych, wyszedł sam na sam z bramkarzem i strzałem w prawy róg bramki otworzył wynik spotkania.

Po strzelonej bramce Ełkaesiacy kontrolowali przebieg spotkania. Pewnie i ze spokojem patrzyli na to, co dzieje się na boisku, wymieniając piłkę głównie w strefie środkowej.

Nieco koncentracji obronie zabrakło jednak tuż przed zejściem na przerwę. Błąd defensywy biało-czerwono-białych i faul w polu karnym zmusiły sędziego do podyktowania rzutu karnego. Do „11” podszedł wychowanek ŁKS-u, a obecnie gracz Zjednoczonych – Mateusz Jaworski i tuż przed końcem pierwszej części gry doprowadził do wyrównania.

W drugiej części gry rezerwy ŁKS-u próbowały jeszcze wyjść na prowadzenie, jednak do spełnienia tego celu brakowało jedynie strzałów. Ostatecznie więc Ełkaesiacy podzielili się ze Zjednoczonymi Stryków punktami.

ŁKS II Łódź – Zjednoczeni Stryków 1:1 (1:1)
Bramki: Gmosiński 9′ – Jaworski 45′

ŁKS II Łódź: Kot – Bąkowicz, Celea, Koprowski, Vidmajer – Piela (65′ Czypicki),  Sójka, Tazbir, Górecki (74′ Karlikowski), Lipień (58′ Lebkuchen) – Gmosiński