Piłka NożnaRezerwy

Rezerwy ŁKS-u zagrają o pierwsze zwycięstwo

Trwa przerwa w rozgrywkach ligowych, ale kibice ŁKS-u nie mogą narzekać na nudę. Dzisiaj o godzinie 18:00 w ośrodku szkoleniowym przy ul. Minerskiej odbędzie się spotkanie rezerw ŁKS-u z Borutą Zgierz.

Druga drużyna ŁKS-u, która swoje mecze rozgrywa w IV lidze do tej pory uzbierała 3 punkty. Remisy z Andrespolią Wiśniowa Góra (2:2), Pogonią Zduńska Wola (3:3) i Nerem Poddębice (0:0) dały do tej pory jedyne punkty dla ełkaesiaków. Łodzianie będą chcieli w końcu wygrać, a w tym mogą pomóc zawodnicy z szerokiej kadry pierwszego zespołu.

Dzisiejszy rywal drugiej drużyny ŁKS-u, czyli Boruta Zgierz, aktualnie znajduję się na trzecim miejscu w tabeli. Drużyna ze Zgierza zgromadziła do tej pory 10 punktów. Boruta wygrała trzy spotkania, jeden zremisowała i jeszcze w tym sezonie nie przegrała.

Łódzki Klub Sportowy poinformował, że podpisał roczne kontrakty aż z dziewięcioma piłkarzami, którzy występują w drugiej drużynie. Podpisy pod umowami złożyli: Piotr Białousko, Dariusz Gmosiński, Mateusz Jaszczak, Michał Karlikowski, Stanisław Lasota, Tobiasz Olowo, Filip Pietrzak, Michał Snochowski oraz Mieszko Lorenc.

– Wszyscy wymienieni wyżej zawodnicy przekonali nas swoją dotychczasową postawą, że warto dać im szansę i podpisać z nimi umowy. Będziemy się bacznie przyglądać ich postępom i liczymy, że ich dalszy rozwój będzie przebiegał zgodnie z oczekiwaniami – oznajmił dyrektor sportowy ŁKS-u – Krzysztof Przytuła.

Kadra ŁKS-u II Łódź na dzisiejsze spotkanie: Dominik Budzyński, Dawid Rosiak, Kamil Rozmus, Artur Bogusz, Maciej Dampc, Maksymilian Rozwandowicz, Mieszko Lorenc, Jakub Herman, Michał Trąbka, Piotr Tazbir, Dragoljub Srnić, Maciej Wolski, Piotr Pyrdoł, Wojciech Łuczak, Jose Antonio Ruiz Lopez, Michał Karlikowski, Jakub Piela, Rafał Kujawa.

Wszyscy, którzy wybierają się na dzisiejsze spotkanie będą mogli skorzystać z punktu gastronomicznego „Pan Grill”, w którym będzie można nabyć potrawy z grilla oraz zimne napoje. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. Wstęp bezpłatny.